Trenerzy

Marcin Stefański

Trener drużyny

Marcin Stefański – były koszykarz, grający na pozycjach niskiego lub silnego skrzydłowego, wychowanek Carbo Gliwice, reprezentant Polski, multimedalista mistrzostw Polski.

Po występach w SMS Warka w młodym wieku wyjechał do Francji, odnosząc sukcesy w tamtejszej lidze w barwach JDA Dijon. Przed sezonem 2006/07 wrócił do Polski, podpisując kontrakt ze Śląskiem Wrocław.  Od 1.02.2009 jego nowym klubem stał się Turów Zgorzelec. W latach 2009-2018 reprezentował klub Trefl Sopot.

Po rozegraniu 9-ciu sezonów w drużynie z Sopotu, 21 czerwca 2018 zakończył karierę sportową, jako zawodnik Trefla Sopot. Podczas pierwszego spotkania sezonu 2018/2019 wszedł na boisko na 3 sekundy, kończąc tym samym definitywnie swoją karierę zawodniczą.

Od sezonu 2018/2019 trener drużyny Sharks Port Gdynia U18.

Karolina Fiszer-Kaszuba

Trener Motoryki

Karolina Fiszer-Kaszuba- absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego nr 1 oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku- kierunek: wychowanie fizyczne, specjalizacja: trener II klasy lekkiej atletyki. Od 7 lat trener zajęć ogólnorozwojowych w kierunku Lekkiej Atletyki w Klubie Lekkoatletycznym „Gdynia” oraz od 4 lat nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Trener przygotowania motorycznego na obozach sportowych m.in. Pro Basket Camp 2016, 2017- Mrągowo.
Niegdyś zawodniczka klubu AZS AWFiS Gdańsk uprawiająca biegi sprinterskie. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w każdej kategorii wiekowej od juniora młodszego po seniora w sztafecie 4x100m.
Certyfikaty i szkolenia: Professional Pilates Basic Instructor- otrzymanie tytułu instruktora podstawowego pilatesu , certyfikat do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjne oraz konferencje poświęcone wspomaganiu rozwoju dzieci i młodzieży w treningu sportowym.